Nazwa: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
Telefon (+48) 44 789 08 00
Adres Piaskowa 138
Miejscowość Tomaszów Mazowiecki
Kod pocztowy 97-200
Adres domeny: https://aniflex.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wytwórcy odzieży, chcąc spersonalizować swoje produkty, jednocześnie kładą duży nacisk na możliwość udostępnienia klientowi jak największej ilości przydatnych dla niego informacji. Przekaźnikiem w takiej sytuacji jest metka. Element ten, choć istotny, nie może być widoczny na ubraniu, dlatego często umieszcza się go po lewej stronie materiału, na szwie, dbając jednocześnie o jego miniaturyzację. 

Obecnie coraz częściej stosowanym przez firmy odzieżowe rozwiązaniem są dwustronne wszywki tekstylne. Ich niewielki rozmiar sprawia, że wykorzystują maksimum możliwości przekazu informacji, a jednocześnie nie przeszkadzają w użytkowaniu danego ubioru, nie wpływając na komfort jego noszenia. Są też świetnym nośnikiem reklamy. Oprócz podstawowych porad, jak należy dbać o odzież, by materiał nie uległ szybko zniszczeniu, na wszywce można z powodzeniem umieścić logo producenta bądź inny, personalizowany znak tekstowy lub graficzny, co pomaga odróżnić oryginalny produkt od podróbki.

Klienci biznesowi poszukujący wsparcia przy opracowaniu projektu takich oznaczeń oraz w ich późniejszym wydruku mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej aniflex.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się realizator, którego kadra z powodzeniem od lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie efektywnego opisu produktu. Przez długi czas pracownicy obsługiwali jedynie zlecenia na naklejki papierowe. Obecnie, dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe wśród przedstawicieli różnych branż, są w stanie dostarczyć do odbiorcy ekskluzywne wszywki spełniające ich oczekiwania.

Kadra drukarni korzysta na co dzień z zaawansowanego technicznie i technologicznie zaplecza sprzętowego, co pozwala na szybki i sprawny wydruk dowolnej ilości sztuk. Realizator zapewnia, że zamówienia zawsze są wykonywane terminowo i zgodnie z przedłożoną przez klienta koncepcją. Pełna komputeryzacja procesu drukowania ułatwia kontrolowanie każdego etapu, co niweluje ryzyko błędów drukarskich i ogranicza koszty materiałowe. Dodatkowo zlecający ma możliwość podglądu, jak przebiega printowanie poszczególnych elementów na wszywce i zgłoszenia ewentualnych uwag jeszcze w trakcie realizacji zamówienia. Wykonawca proponuje pokrycie wszywki zarówno standardowym, czarnym barwnikiem, jak i kolorem, w zależności od potrzeb.

Opinie o ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy