Nazwa: AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka
Telefon +48 55 232 98 25
Adres Legionów 47C
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Adres domeny: https://amgautomatyka.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony amgautomatyka.pl od wielu lat zajmuje się sterowaniem ruchem w zakładach przemysłowych wielu branż i zatrudnia doskonałych fachowców z dużym doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie. Są to zarówno inżynierowie, jak i handlowcy, którzy starają się, aby w asortymencie firmy zawsze można było znaleźć najnowocześniejsze urządzenia poprawiające działanie automatycznych linii produkcyjnych.

Współpracuje ono z wieloma producentami z całego świata, dlatego można tutaj znaleźć:

  • amerykańskie siłowniki elektryczne,
  • tajwańskie przekładnie planetarne,
  • niemieckie przetworniki i enkodery,
  • duńskie serwosilniki zintegrowane i zintegrowane silniki krokowe.

Są to wszystko urządzenia, które można znaleźć w tej firmie w wielu rodzajach, dlatego bez trudu uda się dopasować odpowiedni do każdej linii technologicznej i każdej maszyny, która tego wymaga.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się serwosilniki duńskiego producenta JVL z serii MAC, które składają się z:

  • silnika serwo,
  • czujnika Halla,
  • enkodera,
  • elektroniki.

Wszystko to znajduje się w jednej zamkniętej obudowie razem z driverem, sterownikiem i modułem sieciowym, zamontowanymi wewnątrz silnika. Dzięki temu udało się uzyskać ochronę przed zakłóceniami elektrycznymi, które są zdecydowanie mniejsze, niż zwykły w silnikach. Zwykle powodem takich zakłóceń jest spora długość przewodów między silnikiem a sterownikiem. Zaletą kompaktowej budowy jest także to, że urządzenie zajmuje dużo mniej miejsca w szafach sterowniczych i ułatwia instalację.

Mnóstwo informacji na temat zintegrowanych silników serwo, ich działania i korzyści płynących z ich instalacji, można znaleźć na stronie firmy, która je sprowadza. Ich podstawowymi zaletami są między innymi wysoka wydajność i efektywność, cicha praca, niskie koszty operacyjne, niskie koszty instalacji, szybki i sprawny montaż, niewielkie prawdopodobieństwo zakłóceń elektrycznych i łatwość obsługi.

Aby dobrać odpowiedni silnik serwo do potrzeb firmy, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorstwa z linku, które jest nie tylko dystrybutorem, ale także instalatorem sprowadzanych przez siebie urządzeń.

Opinie o AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy