Nazwa: Albex
Telefon +48 (58) 300 07 44
Adres Grodzka 20
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-841
Adres domeny: https://albex.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcąc stworzyć piękną i efektowną dekorację w celach marketingowych, warto zainteresować się tym, co swoim klientom oferuje firma Albex. Jest to hurtownia, która w swej ofercie posiada zarówno drobne gadżety (mowa tu, między innymi, o kubkach, smyczach, czy też koszulkach z nadrukiem), jak i duże produkty, takie jak bramy pneumatyczne, figury i namioty. Różnorodność pozwala na dopasowanie wyrobów do swoich aktualnych potrzeb. 

Bardzo uniwersalnym i stosunkowo niedrogim rozwiązaniem są dekoracje z balonów. W tym wypadku w grę wchodzi tworzenie przeróżnych kompozycji. Aby projekt odpowiadał zleceniodawcy, najważniejsza jest wstępna rozmowa, która ostatecznie doprowadzi do konkretnych ustaleń. Klient powinien przedstawić pracownikowi firmy swoje oczekiwania. Znaczenie ma rodzaj imprezy, ilość zaproszonych gości, czy też miejsce, w którym ma się odbyć (nieco inne kompozycje przygotowuje się do pomieszczeń, a inne dla przestrzeni otwartych).

Na stronie internetowej firmy, w galerii zdjęć, można znaleźć dziesiątki fantastycznych inspiracji. Po ich obejrzeniu dużo łatwiej będzie podjąć decyzję. Z balonów tworzone są, między innymi, łuki, bramy, czy też napisy. Umiejętności pracowników pozwalają nawet na przygotowywanie różnych figur, na przykład, na imprezy dla najmłodszych.

Cennik świadczeń jest zróżnicowany i w pełni uzależniony od wymagań danego klienta. Każdy projekt jest bowiem inny i wymaga odmiennych działań. Dlatego tez należy za każdym razem prosić o przygotowanie wyceny. 

Duże firmy, które planują częstą współpracę z hurtownią, nierzadko otrzymują specjalną ofertę, dzięki której mają szansę liczyć na jeszcze większe rabaty i inne korzyści. Ilość możliwości jest w tym wypadku nieograniczona.

Data dodania: 04-03-2022
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://albex.pl/dekoracje-balonowe/


Opinie o Albex


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy