Nazwa: AirFresh Sp. z o.o.
Telefon 535140030
Adres Olszewskiego 36
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25--66
Adres domeny: https://airfresh.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wszelkie firmy z różnych branż decydują się na ciekawe formy reklamy oraz promocji, aby tylko zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Oczywiście dobra promocja to taka, która nie jest nachalna i jednocześnie jest widoczna dla wielu osób. AirFresh jest biurem, które spełnia najwyższe oczekiwania klientów pod względem tworzenia zawieszek do pojazdów. Dzięki nim przedsiębiorstwa mogą przedstawić swoje logo firmowe w kształcie zawieszki. Zapach samochodowy choinka jest bardzo popularny z tego względu, że może przybierać najróżniejsze kształty, co nie ogranicza projektantów takich artykułów. Zamawiający mogą zdecydować się na naprawdę oryginalny nośnik reklamy bez konieczności przepłacania.

Zapachy choinek do samochodów mogą być naprawdę różne. Począwszy od standardowych- tropic hay, pina colada, winterbeeren, exotic fruit, cytrus, grejpfrut, zapach lasu, skończywszy na znanych perfumach- 1 million, Si Armani, Invictus, Lacoste Challenge. Oczywiście wybór kształtu, koloru zawieszki, zapachu należy do klienta, jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości można pokierować się pomocą działu obsługi klienta.

Czas realizacji jest oczywiście uzależniony od wielkości zamówienia, dlatego waha się między 3 do 14 dniami. Warto również wspomnieć, że wymyślne kształty zawieszek wcale nie wpływają na koszt zamówienia z tego względu, że biuro posiada nowoczesny sprzęt szybko realizujący filcowe zawieszki nasączone zapachem. Oczywiście sama perfuma jest równie ważna, jak wszystkie inne szczegóły, dlatego w przypadku różnych branż dedykuje się konkretne zapachy. Orzeźwiająca woń cytrusów lub słodki zapach wanilii z pewnością może spodobać się zarówno Paniom, jak i Panom.

Na oficjalnej stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące możliwości współpracy, jak i różne dotychczasowe realizacje. Pozwoli to zobrazować Państwu, jak różnorodne zawieszki można wykonać na zamówienie klienta. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z działem obsługi klienta drogą telefoniczną lub emailową.

Opinie o AirFresh Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy