Nazwa: AGRO-OGRODNICZY.PL
Telefon 505 911 065
Adres Pl. Kościuszki 16
Miejscowość Grabów
Kod pocztowy 99-150
Adres domeny: https://agro-ogrodniczy.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wydajność produkcji rolnej ma wpływ na jej opłacalność, co niejednokrotnie oznacza, że zmniejszenie plonów może w konsekwencji doprowadzić do niedochodowości całego przedsięwzięcia. Rolnicy i sadownicy wspomagają się z tego względu specjalistycznymi preparatami ochrony roślin, w tym także herbicydami, fungicydami i insektycydami. Właściwie dobrany i zastosowany produkt zabezpieczy rośliny uprawiane przed szkodnikami, samej zaś roślinie nie wyrządzi krzywdy.

Środki owadobójcze oferowane przez internetowy sklep rolno-ogrodniczy mają szerokie działanie, jednak zawsze należy się zapoznać z możliwościami, jaki dany środek daje, ponieważ to w dużej mierze decyduje o skuteczności. Insektycyd Affirm marki Syngenta pozwala zwalczyć wiele owadów zagrażających roślinom, w tym drzewom i krzewom, uprawianym zarówno na gruncie, jak i w szklarniach.

Preparat w granulkach, zawierający benzoesan emamektyny chroni przed:

  • owocówką jabłkóweczką,
  • zwójką koróweczką,
  • wydłubką oczateczką,
  • bielinkiem kapustnikiem,
  • słonecznicą orężówką czy
  • pachówką strąkóweczką.

Podczas jego stosowania koniecznie należy zachować środki ostrożności. Osoba aplikująca mieszankę powinna założyć odzież ochronną, w tym również obuwie oraz maskę. Równie istotne jest wybranie właściwej pory – rośliny muszą być przed okresem kwitnienia, kiedy pąki są widoczne, albo po okresie kwitnienia. Aby ochronić wszystkie owady pożyteczne i zapylające, trzeba także unikać opryskiwania, kiedy w pobliżu kwitną inne uprawy lub chwasty.

Oprócz specjalistycznych preparatów dla rolników w sklepie oferowane są też produkty mające zastosowanie w przydomowych ogrodach. Do zwalczania gąsienic, mszyc czy stonek można wykorzystać substancje owadobójcze zawarte w koncentratach Deltam, Kohinor 200 SL czy Spintor 240 SC.

Insektycydy znajdują zastosowanie nie tylko w rolnictwie czy ogrodnictwie. Wiele z tych preparatów jest przydatnych do zabezpieczenia domów, magazynów, pomieszczeń gospodarczych czy hodowlanych przed inwazją much, komarów, mrówek, karaluchów i prusaków. Sklep Agro-Ogrodniczy.pl dostarcza takie środki jak Afanisep czy Best Ascyp 10 WP.

Opinie o AGRO-OGRODNICZY.PL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy