Nazwa: Agencja Eventowa Creality
Telefon 790 312 000
Adres Sienkiewicza 85/87
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-057
Adres domeny: https://creality.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Impreza firmowa lub spotkanie towarzyskie z Agencją Eventową Creality to czysta przyjemność i duża oszczędność czasu. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu firma ta z powodzeniem odpowiada na zapotrzebowanie klienta na profesjonalne i wykonane zgodnie z jego zaleceniem usługi organizacji wszelkiego rodzaju eventów, z którymi zwykła osoba, nieobeznana z takim zakresem obowiązków mogłaby sobie nie poradzić.

Agencja zaprasza do odwiedzenia jej strony internetowej, gdzie klient może zapoznać się z zakresem zadań, z jakich może skorzystać w ramach świadczeń oferowanych przez wspomnianego organizatora. Lista jest bardzo długa, co sprawia, że profesjonalna organizacja imprez na terenie Łodzi nie będzie już nigdy problemem.

Z oferty dostępnej na stronie agencji mogą skorzystać zarówno klienci firmowi, jak i osoby prywatne. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz rzetelnemu podejściu do wykonywanych obowiązków zawodowych jej pracownicy doskonale sprawdzą się jako koordynatorzy organizacji imprez rodzinnych jak wesela, komunie, chrzty, urodziny, rocznice lub też spotkań biznesowych. 

Agencja przez lata nawiązała współpracę z szeregiem kompetentnych i wartych polecenia podwykonawców, realizujących usługi przydatne podczas organizowania eventów. Są to firmy, które dostarczają:

  • catering (z uwzględnieniem indywidualnych preferencji żywieniowych klienta),
  • rozrywkę (pokazy magików, wodzirej, kabarety, sztuczne ognie i inne),
  • obsługę podczas imprezy (barman, kelnerzy, serwis sprzątający).

Firma obsługuje spotkania odbywające się w lokalu zamkniętym, jak i takie na świeżym powietrzu. Uniwersalność realizacji oraz łatwe dostosowanie się do wymagań klienta to niewątpliwy atut oferty, dlatego warto zapamiętać nazwę wspomnianego organizatora i skorzystać z jego usług, kiedy tylko będzie taka możliwość. 

W swojej pracy pracownicy agencji stawiają na wysoką jakość i pełen profesjonalizm, dlatego zlecający, decydując się na ich wynajęcie, ma pewność, że impreza będzie zorganizowana tak, jak sobie tego życzy oraz w granicach ustalonego wcześniej budżetu. 

Data dodania: 13-11-2020
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://creality.pl/organizacja-imprez/


Opinie o Agencja Eventowa Creality


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy