Nazwa: Agencja Detektywistyczna Incognito
Telefon +48 573 921 677
Adres Bartycka 24B
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-716
Adres domeny: https://detektywwarszawa24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Udowodnienie zdrady małżonka lub partnera nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać. Niektórzy biorą sprawy w swoje ręce i rozpoczynają śledztwo, jednak nie zawsze jest to dobrym pomysłem. Działania te są łatwe jedynie na pozór, a na dodatek wymagają dużych pokładów cierpliwości oraz odpowiedniego zaplanowania poszczególnych czynności. Posiadanie materiałów dowodowych jest niezwykle istotne w trakcie rozpraw rozwodowych z orzekaniem o winie, podczas których są poruszane kwestie związane między innymi z ustalaniem opieki nad dzieckiem.

Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie prywatnego detektywa reprezentującego Agencję Detektywistyczną Incognito. Niekiedy występuje on jako świadek podczas rozpraw, a jego obecność ma bardzo często dużą wartość dowodową dla osób prowadzących sprawy. To obiektywna osoba, której zeznania wzbudzają zaufanie i są wiarygodne. Zazwyczaj dysponuje on materiałami dowodowymi w formie filmów lub zdjęć robionych z ukrycia. Mają one wysoką jakość, dzięki czemu rozpoznanie osób, jakie się na nich znajdują, nie sprawia problemów.

Jednym z atutów korzystania z takiej pomocy jest oszczędność czasu. W praktyce oznacza to, że osoby podejrzewające partnerów o zdradę nie muszą poświęcać długich godzin na śledzenie niewiernych małżonków. Detektyw od zdrad w Warszawie działa dyskretnie, a jego działania polecane są przez coraz większą grupę klientów. Współpraca z nim rozpoczyna się od przeprowadzenia rozmowy z klientem, podczas której specjalista dowiaduje się o zwyczajach partnera oraz miejscach, w jakich zazwyczaj przebywa. Jest on opanowany i nigdy nie działa pod wpływem emocji.

Specjalista podejmuje się także wielu innych spraw rodzinnych, niekoniecznie związanych z rozwodami. Pomaga między innymi odnajdywać partnerów, którzy się ukrywają i zalegają z wypłacaniem alimentów oraz osób uznawanych za zaginione. Przeprowadza on szczegółowe wywiady środowiskowe, obserwuje wybrane miejsca i jeśli zachodzi taka konieczność, zdobywa materiały, które następnie wykorzystywane są do testów DNA.

Data dodania: 25-05-2021
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://detektywwarszawa24.pl/zdrady-i-rozwody/


Opinie o Agencja Detektywistyczna Incognito


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy