Nazwa: Adwokat Stefan Mrozek
Telefon +48 503 300 130
Adres Plac Piastów 6
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44-100
Adres domeny: http://adwokatmrozek.pl/pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sprawa rozwodowa wiąże się z dużymi nerwami nawet wtedy, gdy odbywa się bez orzeczenia o winie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poszukuje wsparcia wśród doświadczonych adwokatów, którzy są obiektywni i nie kierują się emocjami. Niekiedy dotyka ona wrażliwych kwestii, takich jak pożycie fizyczne, nadużywanie alkoholu, zdrady czy przemoc, co oznacza, że osoba nieodporna psychicznie może popełniać błędy, które bywają katastrofalne w skutkach. Pełnomocnicy dbają o ich zminimalizowanie oraz dopełnienie wszelkich kwestii formalnych związanych między innymi z dostarczaniem poprawnie wypełnionych pism do określonych instytucji. Jest to więc kompleksowa pomoc przynosząca szereg korzyści.

Doświadczona kancelaria adwokacka w Gliwicach, z jaką można się skontaktować, znajduje się na stronie adwokatmrozek.pl. Cieszy się licznymi rekomendacjami pochodzącymi od dotychczasowych klientów i do każdej sprawy podchodzi z należytą uwagą. Adwokaci doskonale orientują się w aktualnie obowiązujących przepisach prawnych, które dość szybko się zmieniają. Informują swoich klientów o tym, w jakich sytuacjach sądy rozwiązują związki małżeńskie oraz jak udowodnić trwały rozkład pożycia. Dbają także o to, by nie spóźnić się ze składaniem apelacji, zażaleń czy pism procesowych. Warto pamiętać, że przesłuchania mają charakter dynamiczny, co oznacza, że sędziowie bardzo szybko zadają kolejne pytania. Innymi słowy, bez adwokata dość łatwo się pogubić. Przygotowuje on stronę do rozprawy oraz wyjaśnia ewentualne wątpliwości, dzięki czemu klient czuje się pewniej.

Pomoc kancelarii jest niezbędna szczególnie wtedy, gdy między małżonkami występuje spór co do winy za rozpad związku oraz, gdy będą oni ustalać opiekę nad dzieckiem lub wysokość wypłacanych alimentów. Pełnomocnik minimalizuje też ryzyko wszczęcia postępowania komorniczego. Prawdą jest, że adwokat zajmujący się sprawami rodzinnymi nie zagwarantuje zwycięstwa, jednak w znacznym stopniu zwiększy prawdopodobieństwo wygrania sprawy przez klienta. Już sama świadomość jego obecności ma pozytywny wpływ na komfort psychiczny, co zmniejsza stres podczas wypowiadania się przed sędziami.

Data dodania: 19-07-2020
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
http://adwokatmrozek.pl/pl/


Opinie o Adwokat Stefan Mrozek


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy