Nazwa: Adwokat Paweł Polański
Telefon 684511922
Adres Boh. Westerplatte 9
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-034
Adres domeny: https://adwokatpolanski.zgora.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obecnie w internecie można znaleźć wiele cennych porad oraz wyjaśnień dotyczących obowiązujących przepisów prawa. Niestety nadmiar informacji może być przytłaczający, a  użytkownik stron internetowych czy forum nie do końca wie, co powinien zrobić w problematycznej sytuacji. Warto przypomnieć, że porady z określonej dziedziny prawa powinny być udzielane wyłącznie przez adwokatów, radców prawnych oraz prawników. Należy pamiętać, że każdy przypadek jest nieco inny, dlatego danej sprawie powinien przyjrzeć się specjalista. 

Okazuje się, że porady prawne udzielane w Zielonej Górze nie są zbyt kosztowne (od 100 do 300 zł), dlatego znacznie lepiej powierzyć sprawę profesjonalistom i otrzymać gotowe rozwiązanie czy odpowiedni dokument, zamiast ufać nieznajomym z internetu. Ostateczna cena konsultacji jest zależna od kilku czynników, m.in. długości i tematyki spotkania, a także dodatkowych czynności podejmowanych przez adwokata. Mowa oczywiście o sporządzeniu niezbędnych dokumentów (pozwu, opinii, wniosku).

Poszukując kancelarii, która miałaby zająć się określonym problemem, warto zaznajomić się z opiniami innych klientów oraz poznać specjalizacje adwokatów. Na terenie Zielonej Góry działa Kancelaria Adwokacka — Adwokat Paweł Polański, która udziela konsultacji z zakresu prawa:

  • rodzinno-opiekuńczego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku, opieka nad dziećmi),
  • pracy (wsparcie prawne udzielane zarówno pracodawcy, jak i pracownikom),
  • cywilnego (odszkodowania, sprawy spadkowe, windykacja należności),
  • karnego i wykroczeń (obrona oskarżonych i reprezentowanie interesów poszkodowanych),
  • gospodarczego (obsługa prawna podmiotów gospodarczych),
  • administracyjnego (reprezentowanie klientów przed organami administracji państwowej),
  • własności intelektualnej (ochrona wynalazków i znaków towarowych, naruszenie wizerunku),
  • konstytucyjnego i europejskiego. 

Porady prawne dotyczą przeróżnych życiowych sytuacji, m.in. rozwodu czy walki o przyznanie opieki nad dziećmi, spraw spadkowych oraz sporów pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Klienci często zwracają się o pomoc do prawnika, aby przeanalizować otrzymane dokumenty. Z kolei przedsiębiorcy zlecają adwokatom sporządzenie umów i kontraktów oraz oczekują, że przedstawiciel współpracującej z nimi kancelarii będzie uczestniczył w negocjacjach biznesowych i kontrolach urzędowych.

Data dodania: 27-01-2023
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://adwokatpolanski.zgora.pl/


Opinie o Adwokat Paweł Polański


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy