Nazwa: Adwokat Mirosław Dęmski
Telefon 697630009
Adres Wojska Polskiego 6
Miejscowość Augustów
Kod pocztowy 16-300
Adres domeny: https://adwokat-augustow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kancelaria adwokacka ze strony adwokat-augustow.pl świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego specjalizując się w tych dziedzinach. Prowadzi ją adwokat, który zawsze samodzielnie zajmuje się każdą sprawą od pierwszej wizyty klienta, aż po jej zakończenie. Bierze także pełną odpowiedzialność za jej merytoryczne prowadzenia i gwarantuje rzetelność usługi. Nie może jednak wziąć odpowiedzialności za wynik i wyrok wydany przez niezawisły sąd. Opiera swoją pracę na stałym kontakcie z klientem, informując go o wszystkich podjętych krokach. Jeżeli klientowi nie spodoba się sposób prowadzenia sprawy, zawsze może zrezygnować z usług, rozliczając się za wykonaną pracę.

Niewątpliwie jednymi z najdelikatniejszych są sprawy o rozwód. Małżonkowie, którzy przeżyli z sobą wiele lat, nie mogą powstrzymać emocji, dlatego wielu z nich decyduje się na pełnomocnika, który będzie wsparciem i pomocą, a także podpowie osobom nienawykłym do bywania w sądach, w jaki sposób zwracać się do sądu i kiedy można się odezwać. Adwokat ten prowadzi także sprawy o separację, alimenty, podział majątku i rozdzielność majątkową.

Stara się wprowadzać do swojej działalności wiele innowacji, wśród których są dokumenty dostępne online. Można je nabyć za nieduże sumy. Wśród nich jest pozew o rozwód z zabezpieczeniem alimentów na dziecko i na małżonka niewinnego rozpadowi związku. Są to gotowe dokumenty, które wystarczy wypełnić zgodnie z instrukcją. Druków jest kilka ponieważ trzeba zabezpieczyć funkcjonowanie rodziny. W przypadku kiedy strona odpowiedzialna za rozpad małżeństwa zakłóca spokój dzieci pod wpływem na przykład alkoholu, składa się wniosek o jego eksmisję. Jest tam także wzór wniosku o zabezpieczenie finansowe dla rodziny, ponieważ rozwody zwykle długo trwają. Należy zatem zwrócić uwagę, czego dotyczy wzór.

Instrukcja dołączona do wzoru znacznie pomaga w jego wypełnieniu i samodzielnym napisaniu pozwu o rozwód. Pragnąc mieć pewność, że pozew został napisany poprawnie, zawsze można zwrócić się o sprawdzenie go pod względem merytorycznym i prawnym za opłatą, pisząc na adres kancelarii.

Opinie o Adwokat Mirosław Dęmski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy