Nazwa: Adwokat Małgorzata Pokrywka
Telefon 608 679 149
Adres Pamięci Sybiraków 4
Miejscowość Kędzierzyn-Koźle
Kod pocztowy 47-200
Adres domeny: https://adwokat-pokrywka.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kancelarie prawne świadczą usługi zarówno z zakresu poradnictwa, jak i reprezentacji w sądzie i przed organami administracyjnymi czy egzekucyjnymi. Klienci – indywidualni, ale też prowadzący działalność gospodarczą oraz będący przedstawicielami instytucji lub stowarzyszeń – mogą umówić się na wizytę do prawnika specjalizującego się w konkretnej dziedzinie prawa. Przed podjęciem ostatecznej decyzji na temat tego, komu powierzyć swoje sprawy, warto zapoznać się z informacjami na temat obszarów jurysdykcji, w których ma doświadczenie personel konkretnego biura prawnego.

Mieszcząca się w Kędzierzynie-Koźlu kancelaria oferuje porady prawne obejmujące szeroki zakres specjalizacji. Wśród zagadnień, w których biegłością wykazują się zatrudnieni tu adwokaci, znajdują się te dotyczące kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, ale także kodeksu administracyjnego i gospodarczego. Dodatkowo prawnicy udzielają porad na temat różnych spraw regulowanych przez prawo karne. Do biura mogą się zatem zgłaszać nie tylko osoby poszkodowane przestępstwem, ale i osoby oskarżone o jego popełnienie czy skazane prawomocnym wyrokiem sądu.

Na wsparcie mogą także liczyć klienci potrzebujący informacji na temat prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Spory z pracodawcą czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych wymagają bardzo dokładnego przygotowania, dlatego przydzieleni do sprawy prawnicy wnikliwie analizują zgromadzone dokumenty i na bieżąco udzielają klientowi informacji w kwestii możliwych rozwiązań.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Pokrywki podejmuje się ponadto prowadzenia procesów, które dotyczą prawa cywilnego. Dlatego na konsultacje mogą się umawiać również osoby, które chciałyby zweryfikować poprawność zawartych w umowach zapisów, odrzucić spadek lub potwierdzić jego nabycie.

Data dodania: 23-12-2022
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://adwokat-pokrywka.pl/porady-prawne/


Opinie o Adwokat Małgorzata Pokrywka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy