Nazwa: Adwokat Maciej Rodacki
Telefon 693 253 807
Adres Mogilska 13B
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31--54
Adres domeny: https://adwokatrodacki.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prawo to skomplikowana dziedzina wymagająca ciągłego aktualizowania wiedzy oraz kontrolowania obowiązujących przepisów, które dość szybko się zmieniają. Z tych względów należy dokładnie przemyśleć wybór kancelarii adwokackiej, by mieć pewność rozpoczęcia współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami. Podstawą jest jej doświadczenie – im dłużej istnieje ona na rynku, tym lepiej. Niektórzy szukają też informacji na jej temat w internecie lub wśród znajomych. Firmą godną zaufania jest Kancelaria Adwokacka Macieja Rodackiego w Krakowie. Oferuje on pomoc prawną na wysokim poziomie i gwarantuje kompleksowe podejście do każdego zlecenia.

Jest ona proponowana osobom prywatnym i przedsiębiorcom, potrzebującym wsparcia profesjonalistów. Kancelarie podejmują się między innymi:

  • negocjacji,
  • reprezentowania klientów przed sądami, urzędami i innymi instytucjami,
  • tworzenia wniosków, umów oraz pozwów,
  • doradztwa.

Ostatnia usługa związana jest z udzielaniem porad. Innymi słowy, specjalista odpowiada na pytania klienta i sugeruje najlepsze rozwiązania, zgodne z przepisami. Korzystają z nich osoby, które podpisały niekorzystną dla siebie umowę oraz przygotowujące się do rozprawy rozwodowej, podczas której będą poruszane tematy alimentów czy opieki nad dzieckiem.

Oczywiście kancelaria adwokacka to nie tylko konsultacje, ale i sporządzanie pism. Ich tworzenie bez fachowej wiedzy i wykształcenia jest bardzo trudne, co generuje błędy i wydłuża postępowanie sądowe. Specjaliści znakomicie orientują się w branżowym słownictwie, dzięki czemu ich dokumenty mają stosowną formę. Współpraca z doświadczonym adwokatem zwiększa prawdopodobieństwo wygrania w sądzie. Kancelarie podejmują się spraw cywilnych, karnych, skarbowych, administracyjnych oraz wielu innych, w których w gra toczy się o wysoką stawkę. Niekiedy też proponują pokojowe mediacje, dzięki którym nie trzeba spotykać się na drodze sądowej. To ogromne udogodnienie, zwiększające pewność siebie klienta i szansę na uzyskanie satysfakcjonującego wyroku.

Data dodania: 10-10-2020
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://adwokatrodacki.pl/uslugi/


Opinie o Adwokat Maciej Rodacki


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy