Nazwa: ACSE Sp. z o.o.
Telefon + 48 12 415 05 09
Adres Pachońskiego 2A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-223
Adres domeny: https://acse.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Profesjonalizm, surowe kryteria selekcji dostawców oraz katalogu produktowego, szerokie kontakty i doświadczenie wyniesione ze współpracy z licznymi przedstawicielami sektora przemysłowego z całego świata sprawiają, że właściciel portalu acse.pl niezmiennie cieszy się bardzo dużą popularnością i zaufaniem. Firma stale poszerza swój asortyment, pozostając na bieżąco z aktualnymi trendami. Dzięki temu w pełni odpowiada na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających partnerów.

Producent i dystrybutor w swojej ofercie ma między innymi szeroką gamę urządzeń do symulacji i pomiaru danych analogowych. Można tam znaleźć między innymi wielofunkcyjne kalibratory sygnałów analogowych. Sprzęt tego typu jest prosty i intuicyjny w użyciu dzięki interfejsowi i menu bazującym na smartfonie. Wykorzystuje się go przede wszystkim w czynnościach kalibracyjnych, a także obsłudze i rozwiązywaniu problemów dotyczących osprzętu procesowego. 

Urządzenia wykorzystują zasilanie pętli prądowej 24V pozwalając na pomiar i symulację w tym samym czasie. Mają kompaktową budowę o wadzę 0,7 kg i ergonomii umożliwiającej obsługę jedną ręką. Zastosowane oprogramowanie pozwala na konwersję danych na wartości fizyczne, zapisanie do 20 000 rekordów, a także podgląd on-line, indeksowanie, analizowanie, tworzenie list danych oraz krzywych w sposób automatyczny. Do tego dochodzi wytrzymała obudowa przystosowana do pracy w wymagających warunkach, ładowana bateria zapewniająca zasilanie wystarczające na ok. 15 godzin pracy ciągłej i kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 3,5''. Do dyspozycji użytkowników przeznaczone są takie narzędzia jak wskaźnik pętli, czujnik/przetwornik, sygnalizator graniczny, a także separator/konwerter sygnału.

Opinie o ACSE Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy