Nazwa: ABC Cars
Telefon 720 055 000
Adres Parowcowa 2
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-445
Adres domeny: http://abc-cars.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Blacharz samochodowy jest specjalistą odpowiedzialnym za wykonywanie napraw oraz wymianę uszkodzonych elementów auta. Obowiązki, które do niego należą, to między innymi konserwacja  pojazdów, przygotowywanie karoserii do lakierowania oraz usuwanie uszkodzeń znajdujących się na nadwoziu. Podejmuje się on również drobnych napraw mechanicznych i posiada narzędzia takie jak:

  • kliny,
  • nożyce,
  • zgrzewarki,
  • nitownice,
  • urządzenia naprawcze,
  • szpachle.

Współpracuje on z lakiernikiem i ma umiejętność odczytywania rysunków technicznych. Doskonale orientuje się w instrukcjach obsługi i dokumentacjach pojazdów rozmaitych marek, co umożliwia mu wybór najlepszych materiałów wykorzystywanych w trakcie prac naprawczych.

Do blacharza udają się kierowcy po przebytych stłuczkach, których auta nie zakwalifikowano do kasacji. Dzięki jego doświadczeniu po skończonej pracy samochody wyglądają jak nowe. Profesjonalista, ze względu na wiedzę, bez problemu oszacuje stan blach oraz wskaże rozwiązania, jakie jego zdaniem warto wdrożyć. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zasugeruje skorzystanie z usług lakierniczych, dających możliwość pozbycia się nieestetycznych przebarwień czy niewielkich rys.

Numery kontaktowe do takiego specjalisty udostępniono na stronie internetowej abc-cars.pl. Należy ona do profesjonalnego warsztatu, współpracującego zarówno z blacharzami, jak i lakiernikami. Zapewnia on kompleksowe wsparcie niezależnie od stopnia zniszczenia samochodu. Blacharstwo samochodowe w Warszawie i Katowicach to idealne rozwiązanie dla osób chcących zadbać o swoje auta. Usługi przeprowadzane w tej firmie podnoszą ich wartość rynkową, co przydaje się podczas późniejszej sprzedaży.

Kontaktują się z nią klienci po przebytych wypadkach lub drobnych stłuczkach. To także dobra opcja, gdy na powierzchni auta zaczęła osadzać się rdza, mogąca nieodwracalnie zniszczyć karoserię lub inne części. Specjalistom można powierzyć naprawę wgnieceń powstałych w efekcie gradobicia, wymianę uszkodzonych progów czy wstawianie poszycia.

Data dodania: 29-12-2020
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:Opinie o ABC Cars


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy