Nazwa: 3D Tarnawa
Telefon 509 509 678
Adres Warszawska 97
Miejscowość Jaworowa
Kod pocztowy 05-090
Adres domeny: https://3d-tarnawa.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Drukarki 3D to funkcjonalne sprzęty, które dodają materiały warstwa po warstwie, a następnie łączą je przy użyciu różnych technik. Zazwyczaj stapiają je ze sobą pod wpływem wysokich temperatur lub wykorzystują światła UV. Dają one możliwość przetwarzania nie tylko tworzyw sztucznych, ale też metalu oraz innych materiałów. Na rynku występują również urządzenia do betonu oraz ceramiki. Obsługa drukarek wymaga doświadczenia, cierpliwości oraz wiedzy, dlatego część osób zainteresowanych podobnymi wydrukami, nawiązuje współpracę z zewnętrzną firmą. Tą godną uwagi jest 3D Tarnawa. Współpracuje ona z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami reprezentującymi różne branże.

Na jej usługi składa się druk 3D z włókna węglowego i innych materiałów, który odznacza się nienaganną jakością. Urządzenia dostępne w firmie umożliwiają przygotowanie zarówno dużych, jak i małych elementów, a wszystko to w dość krótkim czasie. Gwarantują one precyzję, oszczędność i niewielką ilość ścinek, co sprawia, że klienci nie są stratni. Materiały, z jakich produkuje się trójwymiarowe obiekty, to między innymi szkło, proszek, gips, żywica poliestrowa czy termoplastik zwiększający swoją plastyczność na skutek działania wysokich temperatur.

Do najważniejszych zalet drukarek 3D zalicza się uniwersalność oraz wszechstronność, która sprawia, że są one użytkowane w wielu dziedzinach. Przydają się zwłaszcza w trakcie produkcji makiet budowlanych, modeli do sklejania i nie tylko. Druk trójwymiarowy jest nieoceniony w branży medycznej, ponieważ jest znacznie tańszy w porównaniu do wytwarzania protez innymi metodami. Znajduje on zastosowanie również wśród firm zainteresowanych elementami ślizgowymi, zębatkami, chwytakami czy rolkami.

Opinie o 3D Tarnawa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy