Nazwa: 2Koła & Ski
Telefon 618125932
Adres Szkolna 56
Miejscowość Suchy Las / Poznań
Kod pocztowy 62--00
Adres domeny: https://2kola.net.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kiedy sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, warto zadbać o stan nart. Oczywiście również w czasie letnim dobrze jest sprawdzić krawędzie, mikro urazy na spodzie nart, jak i ślizgi. Dzięki temu będzie można zachować prawidłowy stan wyposażenia sprzętu narciarskiego bez konieczności wydawania jednorazowo dużych sum pieniędzy przy jednej wizycie u specjalisty. 2Koła&Ski to firma, która proponuje wsparcie dla wszystkich zainteresowanych serwisem oraz konserwacją poszczególnych elementów narciarskich.

Narty w Poznaniu można oddać w dobre i zaufane ręce, gdzie wszystkie prace zostaną wykonane w jak najszybszym czasie i z dużą dokładnością. Na wyposażeniu firmy znajdują się specjalne maszyny, dzięki którym można szybko i w jak najlepszy sposób zadbać o sprzęt narciarski. Konserwacją zajmują się osoby, które mają w tym zakresie duże doświadczenie. Dlatego warto zlecić taki serwis warsztatowi będącemu na rynku usługowym już od dawna.

Nieważne, na jakim stopniu zaawansowania znajdują się Państwo w szusowaniu lub zjazdach na nartach- zawsze warto dbać o sprzęt sportowy. Pozwoli to na osiąganie nie tylko dobrych wyników, ale również znacznie bezpieczniejszą jazdę. Oferta przedstawiona na stronie internetowej spodoba się nie tylko mieszkańcom Poznania, ale również okolicznych miejscowości. Cennik konserwacji nart w serwisie wymieniony jest na witrynie online. Dzięki temu będzie można mieć pewność dokładnego sprawdzenia ceny jeszcze przed wyborem danej usługi.

W ramach pakietów usług serwisowych funkcjonuje między innymi: regeneracja i naprawa ślizgu, planowanie ślizgu, ostrzenie i tuning krawędzi oraz smarowanie na gorąco. Tak przygotowana propozycja cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno poza sezonem, jak i w jego trakcie. Dzięki temu można w dowolnym momencie zlecić profesjonalną realizację naprawczą. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można zatelefonować pod numer obsługi klienta lub odwiedzić miejsce lokalizacji warsztatu. Pozwala to na poznanie szczegółów współpracy.

Data dodania: 28-10-2019
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
https://2kola.net.pl/content/10-serwis-narciarski


Opinie o 2Koła & Ski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy