Nazwa: TYLNABELKA.COM
Telefon 730 970 011
Adres Westerplatte 55D
Miejscowość Świdnica
Kod pocztowy 58-100
Adres domeny: https://tylnabelka.com/

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


W przypadku francuskich modeli samochodów może okazać się, że tylne zawieszenie będzie wymagało naprawy. Wynika zwyczajnie z faktu, że zawieszenie tzw. francuzów jest delikatne i nie do końca sprawdza się na polskich drogach, które mają wiele nieprzyjemnych niespodzianek.

Objawy, które sugerują, że potrzeba wymienić tylne zawieszenie w Renault Kangoo czy też Citroen Berlingo to np. metaliczne odgłosy, utrata sterowności. To jedne z tych modeli, które miewają dość częste problemy z tylną belką. Jeśli kupno nowej tylnej belki nie jest opłacalne, warto rozważyć regenerację przez doświadczonego mechanika.

Także wtedy, gdy z okolic tylnego zawieszenia dochodzą nas dziwne stuki i piszczenie, konieczna jest wymiana tylnego zawieszenia. Warto sprawą zajmować się na bieżąco, bo w innym wypadku może dojść  do znacznie poważniejszych uszkodzeń. Trzeba pamiętać o tym, że stan zawieszenia wpływa również na bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

To, na co należałoby zwrócić uwagę to fakt, że w przypadku zakupu kilkuletnich aut od francuskich producentów, to trzeba być w zasadzie gotowym na wymianę tylnej belki. Wystarczy nieraz około 50 tysięcy kilometrów, by wymiana jej była konieczna. Nie są wystarczające regularne obowiązkowe przeglądy techniczne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto wykonać dodatkowy przegląd techniczny.

Warto także pamiętać, że utrata amortyzacji to także objaw zbliżającego się uszkodzenia tylnego zawieszenia. Taką sytuację należałoby skontrolować, by móc w porę zadziałać. Jeśli zdecydujesz się na regenerację tylnej belki, postaw na sprawdzony serwis, gdzie zostaną wymienione zużyte części na nowe. Na tylnabelka.com znajdziesz ofertę firmy, która specjalizuje się w regeneracji belek francuskich modeli samochodów np. Citroen Xsara Picasso, Renault 206. Warto stan samochodu sprawdzać regularnie, by nie być w żaden sposób zaskoczonym w czasie podróży. W przypadku tzw. francuzów warto to robić nawet częściej niż co rok. Z pewnością warto większą uwagę zwrócić na stan techniczny pojazdu, zanim wybierzesz się w dłuższą podróż.

Opinie o TYLNABELKA.COM


Usługi na najwyższym poziomie! Szybka naprawa, szybkie sprowadzenie części, po prostu perfekcja!
By:Marek
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Firmy w okolicy