Nazwa: tesa tape Sp. z o.o.
Telefon +48 61 8746 147
Adres Gnieźnieńska 32
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-021
Adres domeny: http://www.tesa.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dom jest miejscem, w którym chcielibyśmy czuć się swobodnie i komfortowo. Jeśli zależy nam na tym, warto byłoby zwrócić uwagę na dekoracje. Czasem dekoracje niewielkich rozmiarów sprawiają, że miejsce nabiera nowego wyglądu. Co ważne nie oznaczają one ogromnych kosztów, dlatego są powszechnie dostępne. Można kupić haczyki do łazienki i kuchni i nie tylko.

Haczyki, które są montowane w kuchni i łazience, mogą z powodzeniem spełniać rolę dekoracyjną. Ważne jest, aby były estetycznie wykonane i co ważne były jakości, która sprawdzi się w czasie użytkowania, a mianowicie np. nie łamały się w czasie użytkowania. Haczyki na ogół nie rzucają się w oczy, są traktowane jako element praktyczny, ale mogą skutecznie wpływać na wygląd wnętrz. Dobrze dopasowane kolorem, a nawet modelem są ciekawym uzupełnieniem innych dekoracji.

Są one stosowane najczęściej w miejscach, gdzie nie ma wystarczająco dużo przestrzeni na powieszenie kolejnej szafki lub jest potrzeba posiadania pewnych przedmiotów zawsze pod ręką. Sprawdzą się one idealnie w kuchni, kiedy potrzebujesz miejsca do wieszania ścierek czy też w łazience, kiedy potrzebujesz powiesić nie tylko ręcznik, ale również suszarkę do włosów. Zastosowanie prostych w budowie haczyków nieraz nas zaskakuje.

Obecnie jednak nie brakuje na rynku haczyków i wybór jest naprawdę przeogromny. Oferowane są haczyki plastikowe i metalowe. Jeszcze do niedawna plastik był traktowany jako mało elegancki materiał. Dziś dobrej jakości plastik stoi w zasadzie na równi z metalem. Ważne, żeby powierzchnia haczyków była równo odlana i nie było widocznych nieestetycznych smug.

Dostępne są również samoprzylepne haczyki, które sprawiają, że nie musimy martwić się o montaż. Wystarczy zerwać pasek zabezpieczający taśmy i gotowe. Na tesa.pl znaleźć można różne rodzaje haczyków, w tym eleganckich i gustownych. Te małe przedmioty w dużym stopniu ułatwiają nam nieraz życie i sprawiają, że wszystko to, czego potrzebujemy, jest zawsze pod ręką. Z pewnością warto z nich korzystać z funkcjonalnych haczyków na co dzień.

 

Opinie o tesa tape Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy