Wielu osobom, które w najbliższym czasie zamierzają się pobra"/>


Nazwa: Ślubny Impresariat
Telefon
Adres Rynek Główny 33
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-010
Adres domeny: http://slubnyimpresariat.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wielu osobom, które w najbliższym czasie zamierzają się pobrać, przygotowania do wesela kojarzą się wyłącznie ze stresem. Istnieje prosty sposób na to, aby okres oczekiwań wypełniony był radością i entuzjazmem. Wystarczy zdecydować się na skorzystanie z usług konsultantek ślubnych, które działają m.in. w Krakowie jako Ślubny Impresariat - Wedding Planners. Z chęcią wezmą one na siebie przygotowania. W ten sposób pozwolą narzeczonym skupić się wyłącznie na własnych, codziennych obowiązkach. To one zadbają o to, aby w dniu ślubu nie doszło do żadnej niemiłej sytuacji bezpośrednio związanej z tym, że zaufało się niewłaściwej osobie. Konsultantki współpracują bowiem tylko z odpowiedzialnymi ludźmi. Mogą one zaproponować narzeczonym np. dobrego fotografa, który zawsze doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Wedding Planners, o którym mowa wyżej, pierwszy ślub i wesele pomogły zorganizować w 2008 roku. Od tego czasu otrzymały niejedno zlecenie - z każdego bardzo dobrze się wywiązały. Nie zawsze klienci decydują się na powierzenie konsultantkom zorganizowania całego wydarzenia. Czasami wolą oni zlecić im konkretne zadanie, np. wybór miejsca weselnego, fotografa, przygotowanie listy prezentów itp.

Dla wedding planners czuwanie nad prawidłowym przebiegiem ślubnych przygotowań to sama przyjemność. Gdy zajmują się dokonywaniem rezerwacji, negocjacjami z usługodawcami, poszukiwaniem najlepszych rozwiązaniem itd., czują, że obrały w życiu właściwą ścieżkę. Do każdego powierzonego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Z radością udzielają narzeczonym cennych rad i wskazówek, a gdy dopada ich stres, są przy nich, niczym najlepsze przyjaciółki. Każda z pań, pracując jako konsultant ślubny, widziała przerażenie w oczach niejednej osoby szykującej się do wesela. To sprawiło, iż doskonale wiedzą one, jak w takich chwilach się zachować.

Lata obecności w branży ślubnej sprawiły, że wedding planners wypracowały rabaty u podwykonawców. Co to oznacza dla klientów? Otóż decydując się na skorzystanie z ich usług, mogą oni zaoszczędzić na organizacji wesela.

Data dodania: 22-06-2019
Autor: Jagoda Król
Źródło:
http://slubnyimpresariat.pl/


Opinie o Ślubny Impresariat


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy