Myśląc o wyposażeniu warsztatu –"/>


Nazwa: PROMAG S.A.
Telefon +48 61 655 83 24
Adres Romana Maya 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-371
Adres domeny: https://tm24.pl

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Myśląc o wyposażeniu warsztatu – zarówno przydomowego, jak i firmowego – większość osób w pierwszej kolejności wymienia takie elementy jak stoły montażowe, narzędzia i elektronarzędzia, oprawy oświetleniowe, regały... Tymczasem nie można zapominać o kluczowej roli, jaką pełnią, wydawałoby się tak zwyczajne, a jednak tak niezbędne plastikowe pojemniki magazynowe.

O tym, jak szeroka jest gama ich wymiarów, kształtów czy zastosowań, warto się przekonać, zaglądając w ofertę sklepu internetowego tm24.pl. Właśnie w tym miejscu można dokonać zakupów, poprzez które odpowiednio wyposaży się nawet duży zakład czy magazyn.

Dlaczego pojemniki z tworzywa sztucznego są tak potrzebne wszystkim właścicielom warsztatów? Ponieważ bezpośrednio wpływają na organizację i efektywność pracy. O ile narzędzia i sprzęty przykrywamy, chowamy do pokrowca czy odkładamy w konkretne, widoczne miejsca, o tyle wszelkie drobiazgi szybko tworzą przeszkadzający bałagan. Gwoździe, śrubki, podkładki i inne drobiazgi łatwo się gubią czy niszczą, gdy nie są odkładane w jedno, wybrane wcześniej miejsce. Tym miejscem mogą być właśnie kuwetki, pudełka czy kontenerki z przegródkami lub bez.

Tworzywo sztuczne, z którego są wykonane pojemniki (najczęściej polipropylen), ma wiele zalet. Jest lekkie, ale odporne, dostosowane do ciężaru (a raczej lekkości) drobnych elementów w każdym warsztacie. Co więcej, łatwo utrzymać je w czystości, jest także bezpieczne dla pracowników czy domowników. W zależności od danego modelu pudełka można wieszać, ustawiać na sobie czy przechowywać na regałach lub stołach. W ofercie wspomnianego sklepu internetowego są także dostępne warianty o szczególnym zastosowaniu, na przykład w branży elektronicznej, wymagającej maksymalnej czystości czy wytrzymałości w kontakcie z rozmaitymi materiałami.

Kompaktowe gabaryty są pożądane nawet w największych halach czy magazynach. Wszak przy każdym stanowisku warsztatowym bardzo łatwo o utratę porządku, gdy nie wiadomo, co zrobić z drobiazgami. Na szczęście syntetyczne pojemniki do wykorzystania w warsztacie czy magazynie nie kosztują wiele – wręcz przeciwnie, są bardzo tanie, a służą latami.

Opinie o PROMAG S.A.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy