Jak wiadomo, otoczenie ma ogromny wpływ na rozwój dziecka. Dlateg"/>


Nazwa: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska
Telefon 733 23 23 98
Adres Zielona 55
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300
Adres domeny: https://stylo-dom.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jak wiadomo, otoczenie ma ogromny wpływ na rozwój dziecka. Dlatego jego pokój powinien być urządzony w sposób, który stymuluje rozwój już od najmłodszych lat. Z kolei we własnym kąciku licealisty dobrze sprawdzą się kolory pozwalające się skupić na nauce, takie jak niebieski czy beżowy. W ofercie sklepu Stylo-dom można znaleźć tapety na ścianę dla dzieci w różnym wieku – od przedszkola po szkołę średnią. Wybór odpowiedniego modelu zależy od kilku istotnych czynników, które są opisane w poniższym tekście.

Jakie podłoże wybrać?

Dekoracje naścienne są drukowane na podłożach różnego typu. Do wyboru jest kilka uniwersalnych i kilka nowoczesnych rozwiązań. Do tych pierwszych należy zwykła papierowa okleina. Jej największą zaletą jest dostępność cenowa i duże zróżnicowanie. Jednak do pokoju dziecięcego, gdzie ściany często ulegają uszkodzeniu lub zabrudzeniu, o wiele lepiej wybrać jest tapetę na tworzywie sztucznym. Jako tapeta na ścianę dla dzieci doskonale sprawdzi się model winylowy lub winylowy na flizelinie. Ten rodzaj okleiny jest pokryty specjalną warstwą polichlorku winylu. Dzięki temu ozdoba zyskuje odpowiednie zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami. Tapeta jest odporna na działanie wody, można zatem przecierać ją lekko zwilżoną ściereczką. W ten sposób dziecięce rysunki na ścianach stają się całkowicie usuwalne. Inną zaletą, jaką posiadają te ozdoby, jest ich wysoka rozciągliwość, co chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Winylowe modele pozwalają ścianie oddychać, co zapobiega rozwojowi ustrojów.

Wzór i kolorystyka

Małym dzieciom najbardziej podobają się intensywne kolory. To właśnie takie barwy pobudzają ich rozwój. Dlatego jako ozdoby naścienne do pokoju dziecięcego warto wybierać modele w nasyconych kolorach albo z sympatycznym motywem zwierzątek, dinozaurów czy pojazdów. Natomiast dla starszych pociech w wieku nastoletnim o wiele lepiej pasują tapety w stonowanym kolorze, które można zestawić z ciekawymi dodatkami, plakatami i każdym rodzajem mebli czy wyposażenia.

Opinie o P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy