Nazwa: F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka
Telefon 34 318 64 54
Adres Główna 160
Miejscowość Krzepice
Kod pocztowy 42-160
Adres domeny: https://artebis.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wybór odpowiedniej gabloty na ogłoszenia to nie tylko kwestia estetyki, ale też skuteczności przekazu. Przed zakupem warto rozważyć kilka najważniejszych kryteriów. Jakich? Ciekawe wskazówki z tego zakresu przygotowała firma Arte-Bis, znany producent środków reklamy wizualnej.

Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na miejsce planowanej ekspozycji. Czy znajduje się ono na zewnątrz, czy w środku budynku? Jeśli zakup dotyczy gabloty zewnętrznej, sytuacja jest bardziej skomplikowana. Musi być ona zaprojektowana w taki sposób, aby dobrze radziła sobie z działaniem pogody i nie ulegała niszczeniu przez codzienne wpływy środowiska. Mróz, deszcz, grad - ogłoszenia absolutnie nie powinny zamoknąć! Muszą być także odporne na korozję. Gabloty ogłoszeniowe to narzędzie stale wystawiane na próbę - dobry producent zdaje sobie z tego sprawę i dokłada wszelkich starań, by sprostać wszystkim wyzwaniom i oczekiwaniom klienta.

Jeśli ogłoszenia i informacje mają być zamieszczane w środku pomieszczenia - często problematyczna jest ilość dostępnego miejsca. Na szczęście świetną alternatywą dla gablot stojących są gabloty wiszące, które sprawdzają się między innymi na wąskich korytarzach i klatkach schodowych. A co jeśli dane miejsce ekspozycji jest słabo oświetlone? Wówczas producent może zastosować specjalne oświetlenie wewnątrz gabloty, pozwalające na odczyt informacji w nocy bądź przy słabych światłach lamp.

Kolejną kwestią jest dostęp do zawartości gabloty. Czy mają go mieć wszyscy, czy tylko osoby ku temu powołane? W trosce o bezpieczeństwo i powagę ogłoszeń, wielu klientów decyduje się na opcję zamykania gabloty na klucz. W ramach jeszcze większej personalizacji, producent może przemalować ramy na dowolny kolor, który będzie odpowiadać otoczeniu i wpisze się w planowaną wcześniej estetykę. Na stronie internetowej artebis.com.pl można dowiedzieć się więcej na ten temat. Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest indywidualna rozmowa, dzięki której można w pełni zweryfikować dostępne opcje i wybrać najlepsze środki reklamy wizualnej.

Opinie o F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy