Nazwa: Aliante Okna Sp. z o.o.
Telefon 65 520 95 50
Adres Grodzisko 19C
Miejscowość Osieczna
Kod pocztowy 64-113
Adres domeny: http://aliante.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Drzwi są nie tylko wizytówką każdego domu, ale także zabezpieczają mienie, ochronią wnętrze budynku przed czynnikami zewnętrznymi i będą jego estetycznym uzupełnieniem. Firma Aliante, która zajmuje się produkcją drzwi, okien oraz parapetów, sprawi, że Twój budynek nabierze nowej, lepszej jakości i spójności. Profesjonaliści pomogą Ci zaopatrzyć się w skrzydło drzwiowe idealnie dopasowane do otworu wejściowego w Twoim budynku. Ponadto możesz dobrać model otwierający się w lewą lub prawą stronę. Dodatkowo znajdziesz tu drzwi w różnych kolorach – złoty dąb, orzech, mahoń czy ostatnio bardzo modny i wybierany do bardziej nowoczesnych budynków antracyt. Drzwi oraz okna zawsze wpływają na ostateczny wygląd budynku. Wybór powinien więc być dobrze przemyślany. Drzwi spełniają wszystkie najważniejsze standardy, jednocześnie są one odporne na najtrudniejsze nawet warunki atmosferyczne i nie wymagają corocznych konserwacji. W asortymencie znajdują się drzwi oparte na profilach PCV, które są bardzo łatwe w montażu, a przy tym nie stwarzają żadnego problemu z utrzymaniem ich w doskonałym stanie. Dostępne są także drzwi aluminiowe, których konstrukcja jest lekka i solidna. Świetnie sprawdzą się nie tylko w domach, ale i w budynkach firmowych.

Jeśli martwisz się nie tylko kupnem odpowiednich drzwi, ale także ich montażem, skorzystaj z usług firmy Aliante. Zapewnia ona swoim klientom montaż drzwi na terenie Leszna oraz okolic. Wysokiej jakości drzwi oraz profesjonalny montaż zapewnią nie tylko elegancki wygląd, ale także bardzo dobre zabezpieczenie domu.

W ofercie przedsiębiorstwa każde drzwi posiadają systemy antywłamaniowe. Solidne ramy, ale także 3-punktowa zasuwnica, nowoczesne kombiprogi oraz profesjonalne zawiasy, które można regulować w trzech płaszczyznach, zapewnią domownikom bezpieczeństwo.

Firma prace montażowe prowadzi szybko, sprawnie i w sposób bardzo profesjonalny. Każda usługa wykonana jest w sposób rzetelny. Jeśli chcesz skorzystać z usług przedsiębiorstwa, wejdź na stronę internetową aliante.pl i dowiedz się więcej.

Data dodania: 02-12-2018
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
http://aliante.pl/drzwi-pcv/


Opinie o Aliante Okna Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy